Klikněte zde pro odeslání­ e-mailu.  
 

Překlady - tlumočení - výuka
(čeština, portugalština, angličtina) 

  :: úvod  
       
  ::  
       
  :: odhad ceny zakázky  
       
  :: kontakt  
       
  :: objednávka zakázky  
       
  :: obchodní podmínky  
       
  :: slovníček  
 
 

Díky mnohaleté zkušenosti a praxi nabízím svým klientům práci, na kterou se mohou spolehnout. Není důležité, zda potřebujete tlumočit na mezinárodní konferenci, při obchodním jednání, zda potřebujete přeložit krátký obchodní dopis, marketingovou studii, výroční zprávu nebo chcete představit své výrobky na nových trzích. Vždy je důležité, aby Vaše úsilí a práce netrpěly neobratnou komunikací nebo dokonce nepřesným vyjádřením. Vašemu úspěchu může pomoci i rozsáhlá znalost příslušných reálií. Stálí klienti oceňují kvalitu a spolehlivost. Vědí, že při objednávaní jazykových služeb se nemusí strachovat o výsledek a včasné dodání.
 Jako soudní tlumočnice a překladatelka pro portugalský jazyk jmenovaná Městským soudem v Praze nabízím vedle běžných překladů i všechny typy tzv. soudních překladů a soudní tlumočení v jazykové kombinaci portugalština/čeština.

 

 
 
 
     
Klíčová slova: překlady, tlumočení, úřední překlad, soudné tlumočení, literatura, cestování, aktuality, konzultace, Portugalsko,  portugalský, portugalská, portugalské, portugalského, portugalském, portugalskému, portugalskou, portugalských, portugalským, portugalskýma, portugalskými, portugalští,  portugalština, portugalštinách, portugalštinám, portugalštinami, portugalštino, portugalštinou, portugalštinu, portugalštiny, tlumočení, Brazílie, brazilské,    Jižní Amerika, jihoamerické,  překlady, překládání, jazyk, jazyka, jazyku,  JTP, Jednota tlumočníků a překladatelů, Asociace tlumočníků a překladatelů, Evropská unie, EU.